+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1056m2 v atraktivní vinařské obci Sedlec u Mikulova. Pozemek je rovinatý, připravený k výstavbě, s dobrou dostupností a všechny inženýrské sítě jsou v blízkosti.
Tato oblast je známá svými vinařskými tradicemi, nabízí množství cyklostezek a turistických tras, je ideální pro milovníky přírody a aktivního odpočinku.
Tento pozemek představuje ideální příležitost pro stavbu rodinného domu či rekreačního objektu. Zde můžete realizovat svůj sen o bydlení či rekreaci v srdci jižní Moravy, obklopeni vinicemi a nádhernou přírodou.
Svůj zájem můžete vyjádřit telefonicky nebo e-mailem. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vstoupit do klidné a příjemné obce s bohatým vinařským dědictvím. Je to skvělá investice do budoucnosti.
| Informace: | |
|---|---|
| Název nemovitosti | Stavební Pozemek |
| Prodejní cena | Cena na dotaz |
| Lokalita | Sedlec u Mikulova |
| Kategorie | pozemek |
| Dispozice | atypický |
| Stav | dobrý |
| Pozemek | 1056 m² |
| Stáhnout nabídku v PDF | |