Stavební pozemek

Praha- Křeslice

11 237 000 Kč

V exklusivním zastoupeni nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v Praze-Křeslicích. Jedná se o rohový pozemek na ulici Ke stráni a ulici K Průhonicům v nově vznikající rezidenční oblasti s vynikající dostupností do centra Prahy.

 

Pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo vily, je kompletně inženýrsky připraven a je zde možnost připojení na všechny sítě. Nachází se v klidné části s množstvím zeleně a současně s perfektní dostupností do města. Poblíž se také nachází veškerá občanská vybavenost - školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody, služby, restaurace a kavárny.

 

Okolí nabízí skvělé možnosti pro sportovní aktivity a relaxaci v přírodě. Průhonický park a botanická zahrada jsou jen kousek od pozemku a nabízejí možnosti pro pěší procházky, běh nebo cyklistiku. V blízkosti se nachází také Aquapark Čestlice a nákupní zóna v Čestlicích.

 

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k nákupu pozemku v atraktivní lokalitě Prahy-Křeslicích. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku

 

Informace:
Název nemovitosti Stavební pozemek
Prodejní cena 11 237 000 Kč
Lokalita Praha- Křeslice
Kategorie pozemek
Dispozice atypický
Stav dobrý
Pozemek 730 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz