Rodinný dům Mikulov

Mikulov

8 900 000 Kč

Hledáte moderní rodinný dům, kompletně vybavený, ihned k nastěhování a bez dalších investic? Pak je tato nemovitost určená přímo Vám!

 

Jedná se o nízkonákladový dům v řadové zástavbě o velikosti 4+kk, který je součástí projektu Pálavská alej v Mikulově. Užitná plocha činí 110 , celková plocha s pozemkem je 158 m². Dům má vlastní parkování.

 

Přízemí domu se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně na míru s vestavěnými spotřebiči, dále ze zádveří, samostatného WC a technické místnosti. 

 

Po schodech nahoru se dostanete do I. patra, kde najdete ložnici s balkonem orientovaným na východní stranu, dva pokoje, šatnu, koupelnu s vanou a společným WC. 

 

O Váš komfort se v zimě postará podlahové vytápění, v létě pak klimatizace. Pohodlí v domě doplní třeba rolety na oknech nebo zvonek s kamerou. 

 

Na dům navazuje terasa s posezením, vířivkou a menší zahrada. Nechybí zde ani praktický zahradní domek na uložení zahradních potřeb či jiného náčiní.

 

Dům se nachází v klidné okrajové části Mikulova, nedaleko atraktivní lokality pod Svatým kopečkem v blízkosti zatopeného lomu a přírodního parku. Jsou to ideální místa k odpočinku a relaxaci v přírodě. 

 

Mikulov patří mezi vyhledávaná města pro svou strategickou polohu (pomyslná křižovatka mezi Brnem vzdáleným 50 km, Vídní 80 km a Bratislavou 100 km), bohatou historii (historické jádro centra města), krásnou a rozmanitou přírodu (úrodný vinařský kraj, úpatí Pálavy). Ve městě se pořádá mnoho kulturních a společenských akcí. Je zde plná občanská vybavenost. V Mikulově se rozhodně nudit nebudete.

 

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.Informace:
Název nemovitosti Rodinný dům Mikulov
Prodejní cena 8 900 000 Kč
Lokalita Mikulov
Kategorie dům
Dispozice 4+kk
Stav novostavba
Užitná plocha 110.5 m²
Pozemek 158 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz