vinný sklep Perná

Perná

2 000 000 Kč

Přinášíme Vám k prodeji vinný sklep s lisovnou ve vinařské uličce v obci Perná u Mikulova. Jde o skvělou investiční příležitost pro milovníky vína.

Objekt se skládá z předsklepí - prostorné lisovny (46 m²), kde se víno vyrábí, a podzemní části - vlastního sklepa (40 m²) pro skladování a archivaci vína. Tento prostor je řešen cihlovou klenutou obezdívkou, jedná se o tzv. kvelbený vinný sklep. 

Za objektem najdeme rovinatou zatravněnou plochu, vstup zde vede boční brankou z ulice. Zastavěná plocha činí 60 m², celková plocha pozemku je 208 .

Nad sklepem se nabízí možnost vybudování nadstavby apartmánu, tím se nemovitost zajímavě zhodnotí. Může pak sloužit k vlastní rekreaci či komerčnímu pronájmu. 

Zajistíme stavební povolení na rekonstrukci a nadstavbu, celou výstavbu Vám zrealizujeme na klíč bez starostí. 

Jedním z řešení, jak by mohl celý projekt vypadat, můžete zhlédnout v přiložené vizualizaci.

Obec Perná se nachází v mikulovské vinařské podoblasti a patří k nejteplejším místům jižní Moravy. Oblast je jednou z velmi oblíbených a vyhledávaných lokalit. 

Kromě dobrého vína láká do obce i krásná příroda, velká četnost kulturních památek v blízkém okolí a nedaleké Novomlýnské nádrže. Perná je často výchozím bodem pro výstup na Pálavu. 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.Informace:
Název nemovitosti vinný sklep Perná
Prodejní cena 2 000 000 Kč
Lokalita Perná
Kategorie vinný sklep
Dispozice atypický
Stav dobrý
Užitná plocha 86 m²
Pozemek 208 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz

Máte zájem o tuto nemovitost?