Átriový skvost v centru Mikulova

Mikulov

Cena na dotaz

Originálně architektonicky řešený byt v centru Mikulova je skvostem mezi nabízenými nemovitostmi.

Jedná se o vzdušný a prostorný atriový byt se spaním v bloku, sestávající se z obytného prostoru o výměře 160,95 m² a terasy o výměře 31,69 m², kdy celková výměra jednotky vč. příslušenství činí 192,64 m².

Dispozice: otevřený koncept kuchyně, jídelny a obývacího pokoje 140,7 m², ložnice 11,77 m², koupelna + WC 5,06 m², zádveří 3,42 m², terasa 31,69 m².

Interiér byl navržen architekty z firmy ORA. Při budování se kladl důraz na moderní bydlení vysokého standardu se zachováním historického rázu budovy v samotném centru města Mikulov. Byt byl publikován v mnoha časopisech a článcích týkajících se designu a zajímavých prostor.

Impozantním prvkem v bytě jsou zrestaurované masivní střešní trámy, které utváří jedinečnou atmosféru a podtrhují tak výjimečnost tohohle bytu. Na trámech v druhém podlaží bytu se nachází podpisy stavitele z roku 1877.

Byt se nachází v III. NP, je zde výtah s prosklenými dveřmi nebo schodiště s historicky malovanými stropy. K bytu náleží chráněné parkování ve dvoře a úložné prostory v přízemí.*

Komplex, který původně sloužil jako škola, pochází z roku 1878, kdy byla postavena první část na základě návrhu architekta Alberta Beera. Honosnost budovy dodnes hlásá její historický vzhled. V současné době je celý komplex zrekonstruován a najdete zde i zubaře, lékárnu, lékaře, optiku, laboratoř a banku.

Mikulov je městem s bohatou historií, obklopený rozsáhlými vinicemi, ležící na úpatí CHKO Pálava, nacházející se na česko-rakouské hranici ve středu Evropy, nedaleko Lednicko-Valtického areálu, který je součástí světového dědictví UNESCO.

Dojezdové vzdálenosti: 55 min. Vídeň /Rakousko/, 45 min. Brno, 3 hod. Praha, 55 min Bratislava /Slovensko/, 3 hod. Budapešť /Maďarsko/

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Informace:
Název nemovitosti Átriový skvost v centru Mikulova
Prodejní cena Cena na dotaz
Lokalita Mikulov
Kategorie byt
Dispozice atypický
Stav výborný
Užitná plocha 190 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz