Vila Golf Resort Konopiště

Bystřice - obec Tvoršovice

15 000 000 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu 5kk (z r. 12/2020) 216m2 z toho 65m2 zastřešená terasa, který je součástí zdařilého projektu zasazeného do krásné přírody nedaleko zámku a golfového resortu Konopiště. K benefitům patří nový designový interiér od renomovaného designového studia, poloha domu, sauna i vířivka.

V přízemí se nachází prosvětlený obývací pokoj s otevřenou kuchyní a prosklenou stěnou se vstupem na krytou terasu a dále do zahrady, pracovna/pokoj pro hosty, koupelna, vstupní hala, technická místnost a schodiště do patra. Zde je hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a schodišťová chodba. Nad 1 ložnicí je navíc spací patro.

Zděný řadový dům byl zkolaudován na konci roku 2020, úprava interiéru dle návrhu renomované designové architektky byla dokončena v prosinci 2022. Vstupní dveře jsou celoprosklené s antracitovými rámy, okna plastová s přípravou na exteriérové žaluzie. V domě je infrasauna, na terase vířivka. Vytápění je řešeno jako podlahové pomocí elektrických rohoží. K domu patří zastřešené parkovací stání.

Rezidenční projekt je zasazen do zcela klidného místa u golfového hřiště s uzavřeným areálem. Přímo v obci funguje restaurace a v zimním období malé lyžařské středisko. Veškeré služby jsou v krátké dojezdové vzdálenosti, v blízké Bystřici i Benešově vzdáleném cca 10 minut autem nebo 15 minut autobusem. Praha je dobře dostupná díky rychlému vlakovému i autobusovému spojení (z Bystřice i Benešova), cesty autem do metropole se v budoucnu ještě zrychlí díky dokončení dálnice D3.

Tento dům je energeticky úsporný (třída B) a náklady na provoz jsou tedy nízké.V ceně domu je zahrnuto kompletní vybavení domu a také vstupní členský poplatek do Golfového resortu Konopistě pro dvě osoby, kde je k dispozici sportovní vyžití vč. krytého bazénu s wellness.

 

Informace:
Název nemovitosti Vila Golf Resort Konopiště
Prodejní cena 15 000 000 Kč
Lokalita Bystřice - obec Tvoršovice
Kategorie dům
Dispozice 5+kk
Stav novostavba
Užitná plocha 216 m²
Pozemek 390 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz

Máte zájem o tuto nemovitost?