Rodinný dům

Dobré pole

10 000 000 Kč

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej novostavby rodinného domu.
Stavba je již v procesu!

Schválená stavba objektu se od 1.11.2021 postupně stává realitou a čeká jen na Vás. Jedná se o rodinný dům, který je vytyčený jako dvojdomek, a proto je možný k prodeji nejen jako dva samostatné domy, ale i jako celek. Na stavbu byly pečlivě vybrány vysoce kvalitní materiály, které patří k nejlepším na trhu.

Dispozice a rozmístění v domě nabízí komfortní prostory s moderním vybavením. V přízemí se nachází dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem i vanou, samostatné wc, technická místnost s velkorysým úložným prostorem a vstupní chodba je zakončená otevřeným prostorem až do střechy, ve kterém jsou propojeny funkce obyvacího pokoje, jídelny i kuchyně. Z tohoto prostoru se po schodišti, ve kterém je z části zabudovaná kuchyň, dostaneme do otevřeného mezonetového patra, který poskytuje velkorysý prostor hlavní ložnice. Za oddělující příčkou se nachází skladní/šatní prostory. Z hlavního obytného prostoru domu je potom přístup do zastřešené terasy. Parcela disponuje velkou zahradou a parkovací plochou v předprostoru tohoto domu.
Koupě této nemovitosti je jedinečnou příležitostí jak pro investici, tak pro nový domov.

Tento rodinný dům se nachází v klidné obci Dobré Pole, která je v samotném srdci Pálavské vinařské oblasti. Okolí je propleteno cyklostezkami, vinařskými stezkami, lemovanými krásnými sklepy, památkami a nabízí Vám jedinečný zážitek a jeho kulturu si přímo zamilujete. V bezprostřední blízkosti se nachází školka, Jednota Mikulov a další občanská vybavenost. Pro náročnější jsou možnosti většího sortimentu v nedalekém Mikulově. Obec má vlakovou i autobusouvou zastávku.

Informace:
Název nemovitosti Rodinný dům
Prodejní cena 10 000 000 Kč
Lokalita Dobré pole
Kategorie dům
Dispozice 4+kk
Stav novostavba
Užitná plocha 156 m²
Pozemek 465 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz

Máte zájem o tuto nemovitost?