Rodinný dům/ Ubytovací zařízení

Vestecká 63, Vestec, Praha

Cena na dotaz

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu v žádané lokalitě Vestec u Prahy. Penzion leží na parcelách o celkové ploše 586m2 a byl postaven v roce 2006 jako RD, kdy nyní disponuje kapacitou 20 lůžek (8 dvou-tří lůžkových pokojů, v každém patře 4 pokoje). V přízemí i prvním patře domu nalezneme bohatě prostornou vstupní uvítací halu vždy s kuchyňskou linkou se středovým panelem, vybavenou spotřebiči. Vytápění celého objektu je zajištěno plynovým kotlem. Dům je postaven z kvalitních materiálů a jeho interiér zařízen v nadčasovém designu, kdy vybavení objektu doplňují masivní dřevěné prvky. Nemovitost nevyžaduje žádné další investiční náklady, je plně provozuschopná.

Vzhledem k vnitřní variabilitě prostor domu a umístění nemovitosti v uzemním plánu jako plochy smíšeně obytné, se plně nabízí zvažovat jako vhodnou variantu dalšího využití nemovitosti k účelům polyfunkčního domu se službami jako: ordinace lékaře, veterinář, healt care studio, kosmetický salon, nebo institut soukromého vzdělávání pro děti i dospělé, firemní sídlo nebo restaurace s ubytováním.

Výhodnou investici pak dokresluje fakt, že k nemovitosti náleží dostatečný počet parkovacích míst na vlastním pozemku, a to až pro 8 osobních aut. Dům má nízke celkové provozní náklady a spadá do energetické náročnosti třídy D.

 

Jedná se o jedinečnou ivestiční příležitost na dobré adrese ve Vestci s již fungujícím provozem bez dalších nákladů. Proto nevahejte a kontaktujte makléře ke sjednání prohlídky

Informace:
Název nemovitosti Rodinný dům/ Ubytovací zařízení
Prodejní cena Cena na dotaz
Lokalita Vestecká 63, Vestec, Praha
Kategorie dům
Dispozice atypický
Stav dobrý
Užitná plocha 360 m²
Pozemek 586 m²
Stáhnout nabídku v PDF
foto

Ota Pirogov

+420 777 026 682
info@pirogovsons.cz